Реализованные проекты

Мережа магазинів «Акварель» в торгівельному центрі “Victoria Garden”

 

В даному проекті ключовим завданням для наших спеціалістів було максимально підкреслити індивідуальність та творчу атмосферу магазину, встановивши дійсно стильні та максимально якісні світильники. Для вирішення поставленого завдання ми використали світильники Plazma 20 Вт, які гармонічно вписались в загальний інтер’єр та доповнили його новим звучанням.

 

 

Мережа магазинів «Ваша Шуба»

Професіоналами нашої компанії було прийнято доволі цікаве та неординардне рішення для втілення найсміливіших ідей та побажань клієнта. Світлодіодні панелі 600х600 мм на спеціальних підвісах вдало та вигідно підкреслили продукцію магазину. Приміщення наповнилось новим та вдосконалем стилем та атмосферою.

 

Мережа Аптек «Доброго Дня»

 

Плідна праця, планування проекту освітлення та ретельний підбір вдалого рішення дали змогу встановити світлові панелі 600х600 в приміщеннях. Таке рішення вигідно підкреслює продукцію мережі та повністю задовольнило потреби нашого клієнта.

 

 

 

Мережа цілодобових супермаркетів “Зіна”

 

Мережа крамниць «Зіна» є справжньою знахідкою та своєрідною родзинкою для всіх жителів міста Ужгород. Саме тому, погоджуючись на це замовлення, ми відчували неабияку відповідальність перед нашими клієнтами.

Наша плідна співпраця розпочалась зі встановлення універсальних світильників Армстронг та ламп Т8, що дали змогу підкреслити переваги продукції та особистий стиль супермаркетів. На сьогоднішній день ми продовжуємо знаходити нові ідеї та намагатись якомога раціональніше втілити їх в реальність задля великої цілі – підкреслення індивідуальності та унікальності вказаного закладу.

 

Леомода Львів

 

Завдяки співпраці з компанією Електростандарт Плюс, ми знайшли найбільш оптимальне рішення для національного виробника якісного взуття в аспекті встановлення освітлення фірмових магазинів. Внаслідок детального обдумування рішення проблеми було висунуто пропозицію використати світильники Plazma 40 Вт. Вони на всі 100% впорались з поставленним завданням і продовжують тішити клієнтів магазинів своєю якістю та стилем.

 

 

 

ТЦ “Дастор” м. Ужгород

 

Нам вдалось вміло та якісно задовольнити потреби цього торгівельного комплексу в аспекті дизайну та освітлення. Нашими професіоналами було прийнято рішення використати:

  • Світлодіодні світильники квадрат 24 Вт;
  • Світлодіоні панелі 600х600;
  • Світильники Купольні 150 Вт.

Завдяки нашій продукції та злагодженій праці кращих майстрів нам вдалося домогтися гармонійного результату – підкреслити наявну продукцію найкращим чином, поєднуючи це з неперевешеним стилем оформлення.

 

Мережа Аптек “Уж Фарм”

 

В представленної мережа аптек виникла пряма необхідність встановлення освітлення нового рівня через комплекс вагомих причин:

  • аптеки працюють цілодобово, тому витрати на електроенергію посідають чи на найважливіше місце в плануванні витратної частини бюджету підприємства;
  • у зв’язку з наявністю неякісного освітлення створювались додаткові незручності щодо регулярних ремонтних робіт та заміни ламп.

Саме так мережа аптек стала нашим клієнтом і отримала унікальну можливість встановити цілком нове і покращене світлодіодне освітлення. Команда наших дизайнерів та технічних працівників розробила детальний план вставнолення світильників. Було вирішено використати «Світильники квадрат 24 Вт», що стали реальним та доволі практичним вирішенням проблеми.

Передзвонити мені

×