О нас

Вітаємо вас в інтернет – магазині виробника сучасної освітлювальної продукції.

Асортимент продукції власного виробництва “Пріма Технолоджі” налічує більше 100 одиниць. На нашу думку, дизайн та освітлення – свого роду мистецтво. В процес створення кожного проекту, окрім професійних знань та навичок, ми вкладаємо душу та любов до своєї справи. Саме тому ми переслідуємо не ідею продажу товарів, а втілення індивідуальних рішень щодо освітлення. Весь асортимент продукції на 100% відповідає міжнародним стандартам якості та виготовляється на сучасному європейському обладнанні. Кожна окрема модель світильників та комплектуючих по-своєму унікальна та ексклюзивна.

Ми успішно здійснюємо експорт в такі країни як: Грузія, Чорногорія, Хорватія, Болгарія, Молдова та інші.

В Україні наші постійні клієнти і партнери – будівельні компанії, дизайнерські та архітектурні бюро, а також такі масштабні компанії як “Ощадбанк” і “Приватбанк”. Ми розробляємо і здійснюємо освітлювальні проекти. Деякі з них: Харківський велоцентр, приватні квартири і будинки, мережа аптек “Уж Фарм” мережу магазинів “1 Minute”, “Зіна”, ресторани, державні установи.

Також ми є ексклюзивним представником ТМ «Prima Luce» (Італія), Польщі і Словаччини.

Своєю головною метою ми бачимо максимально точне задоволення потреб і побажань клієнтів, змінюючи уявлення про висвітлення!

Тож якщо ви бажаєте зекономити свій час, не економлячи на якості продукції? Давно мріяли про вдосконалення інтер’єру, проте ніяк не могли наважитись? Тоді ви абсолютно точно звернулись за вірною адресою! Команда провідних дизайнерів та кращих технічних спеціалістів комплексно та творчо підійде до вирішення питання, запропонує найбільш оптимальні методи виходу з ситуації та врахує усі ваші побажання та настанови. Окрім того, перед випуском в експлуатацію проекту, усі деталі ретельно перевіряються та тестуються задля більшої надійності та запобігання неприємних наслідків в перспективі. Пріма Технолоджі – це вагомий крок на шляху до вдосконалення та сучасності в сфері будівництва, дизайну та освітлення.

 

 

Передзвонити мені

×